• Tamer Gerek

CIA 13 Milyon Sayfalık Dosyanın Gizliliğini Kaldırıp Halka Sundu!


CIA ve UFO

ABD merkezli Central Intelligence Agency (CIA), kendi internet sitelerinden de ulaşım sağlayabileceğiniz yaklaşık 10 milyon sayfalık ve 1994'ten günümüze kadar gizli bilgi içeren dokümanın gizliliğini kaldırdı ve halkla paylaştı.

Sayısız kafa karıştıran belge arasında, UFO görüntüleri, psişik yeteneği olan insanlarla gerçekleştirdikleri deneyler gibi bu zamana kadar genel halkın konusu açıldığında gülerek karşılık verdiği ve insanların bu zamana kadar inanmadığı daha sayısız konuda dosyalar içeren kayıtlar bulabilirsiniz.

CIA resmi Twitter hesabı aracılığıyla toplam 930 bin belgenin sır perdesini kaldırdı.

Tonlarca belgenin halka sunulması, uzun mücadele ve CIA Ajansına yıllardır açılmış sayısız hukuki davanın meyvesidir.

İlginçtir ki, MuckRock isimli kar amacı gütmeyen bir hür bilgi misyonu benimsemiş topluluk CIA'in gizlediği bilgileri insanlara paylaşmaları amacıyla 2 yıldan fazla süre alan bir dava açmıştır.

CIA'ye baskıları arttırmak amacıyla açılmış davaların yanı sıra, gazeteci Mike Best, halk tarafından yapılan 15 bin dolar sayesinde arşivlere ulaştıktan sonra dosyaları teker teker yazdırıp internete yüklemiştir.

Gazeteci Best, "Yapılan bağışlarla, evrakları önce yazdırıp sonra onları bilgisayara tarattım sonra ise kamuya açık hale getirebilmek için ajansa finansal destek vererek veritabanı çevrimiçi hale getirdim." şeklinde açıklama yaptı.

Sayısız dosya arasında, CIA'in bu zamana kadar sadece teorik olarak kanıtlanmış zihinsel kontrol programı olarak bilinen MK-Ultra projesi hakkında bilgilere de artık erişilebilir hale gelmiştir. İnsan haklarına, özgür iradeye aykırı ve çoğunlukla yasa dışı yollara da başvurdukları ortaya çıkan bu projede, insan üstünde yapılan deneyler ve gerçekleştirdikleri incelemelerin etkinliğini arttırmak için uyuşturucu ve çeşitli işkenceler yapıldığına dair dökümanlar da içeriyor.

Halka açıklanan belgelerin arasında belgelenmiş UFO görüntüleri ve yabancı gezegenlerden olan ve devam eden ziyaretler gibi çarpıcı bilgiler de artık erişilebilir hale gelmiştir.

CIA UFO Dosyası

CREST isimli gizliliği kaldırılmış arşivleri CIA'in kendi internet sitesinde de görüntüleyebilirsiniz.

( https://www.cia.gov/library/readingroom/collection/crest-25-year-program-archive )

CIA UFO Görüntüleri

Fakat bununla birlikte, sadece CIA tanımlanamayan ve dünya üzerinde sahip olduğumuz teknolojiyle sahip olmamız imkansız olan uçan cisimleri ve UFO görüntülerini çekip halka paylaşmamıştır. Federal Soruşturma Bürosu veya daha bilindik ismiyle FBI da geçmişte "ziyaret" edildiğimize dair itirafta bulundu.

FBI sitesi UFO Dosyası

FBI arşivinde ulaşım sağlayabileceğimiz dosyanın içeriğine göre farklı "boyutlardan" da ziyaret edildiğimiz bilgisi de artık belgelenmiş ve kabul edilmiş bir gerçektir. Raporlara ve gizliliği kaldırılmış belgelerden ulaşabileceğimiz bilgilere göre, sadece sayısız dünya dışı varlık türü tarafından ziyaret edilmedik ayrıca bu varlıkların bazıları farklı boyutlardan da bizi ziyaret etmiştir. Bu varlıkların bazıları eterik - spiritüel - düzlemde var olduğu için bu boyuta materyalize oldukları zaman devasa yarı şeffaf şekiller olarak gözüktüklerini açıkladılar.

"Ziyaretçilerin vücutları ve araçları dünyamızın yoğun titreşimine girdiği vakit otomatik olarak materyalize oluyorlardı."

Geçtiğimiz son iki yılda Dünya çapında pek çok ülkenin hükümeti sayısız miktarda gerçekliği belgelenmiş UFO'ya ilişkin belgelenmiş dosyalar ve video görüntüleri insanlarla paylaşmıştır.

İspanya Savunma Bakanlığı UFO Dosyası

Geçen yıl, İspanya Savunma Bakanlığı 1962 ve 1965 yılları arasında İspanyol hava sahasının üstünde kaydedilmiş 1900 sayfalık UFO görüntülerini içermektedir.

Ancak, insanlardan onlarca yıldır gizlenen ve tartışmasız insanlığın en büyük gizlenmiş bilgisi olan uzaydan bizden başka belki de milyonlarca farklı türün de yaşadığının gerçeğini CIA veya FBI gibi kurumlar dışında üst düzey hükümet yetkilileri de UFO gerçeğini açıklayıp hakkında konuşmalar yapmıştır.

Paul Hellyer

Daha önce paylaştığım ve daha detaylıca okuyabileceğiniz konuya ilişkin makalemde 1960'larda eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer'e göre, binlerce yıldır dünyamıza en azından dört farklı tür ziyaret etmiştir ve hala ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyordur şeklinde geçtiğimiz yıllarda ulusal televizyonda açıklama yapmıştı.

Artık uyanma zamanı geldi! Lütfen bize on yıllardır belki de yüzyıllardır söylenmeyen ve insanlığa karşı yapılan en büyük suçu fark edin, ama sırf bu makaleyi okuduğunuz için değil, kendiniz de araştırın, paylaştığım referanslara da göz atın, ayrıca medya filtresi kullanmayan her tür kaynağa da kulak verin ve gözlerinizin önünde olan yalan perdesini kaldırıp, artık gerçek dünyayı görün. Yeterince zamandır insanlık gerçek olmayan, hayal dünyasında yaşadı, kendini değersiz ve işe yaramaz gördü, fakat bu sadece bir illüzyon... Gerçek potansiyelimize ulaşmak ve bilicimizi yükseltmek için bilgi edindikçe hayatımızı negatif olaylardan, ve gerçeklik değeri olmayan korkulardan uzak tuttukça ulaşabiliriz.

Unutmayın ki, yaptığımız yanlışları düzeltmek için hala vaktimiz var...

Referanslar:

- https://www.cia.gov/news-information/press-releases-statements/2017-press-releases-statements/cia-posts-more-than-12-million-pages-of-crest-records-online.html

- https://www.cia.gov/library/readingroom/collection/ufos-fact-or-fiction - http://www.bbc.com/news/world-us-canada-38663522 - https://vault.fbi.gov/UFO/UFO%20Part%201%20of%2016/view

- https://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP91-00901R000500150005-5.pdf

Spiritüalizmde Bu Hafta