• Tamer Gerek

NASA mühendisi, Dr. Norman Bergrun uyardı: Satürn çevresindeki UFO'lar çoğalmaya başladı!


Satürn UFO

NASA, NACA, AMES araştırma merkezi firmalarında yönetici pozisyonda ayrıca Lockheed Martin uzay ve savunma şirketinin mühendisi de olan Dr. Norman Bergrun, Satürn'ün yüzüğünün etrafında yabancı uçan dairelerin çoğalmakta olduğunu açıkladı.

Satürn Yüzüğündeki UFO

İlk defa buna benzer çarpıcı açıklama yapmayan Bergrun, öbür taraftan da bu durumun pek iç açıcı olmadığını söylemekte, çünkü Güneş sistemimizi keşfeden uçan daireler gittikçe fazlalaşmakta olduğunu açıklamıştır. NASA'nın eski bilim adamı olan Dr. Norman Bergrun ilgi çekici bir açıklama yapıp Satürn'ün yüzüğü arasına devasa boyutlarda uçan daireler saklanmakta olduğunu söyledi. NASA ve Ames Uzay Araştırma Merkezi gibi önemli pozisyonlarda yer almış olan araştırmacı ve bilim adamı, geçen günlerde Satürn çevresini oldukça büyük boyutta olan uçan dairelerin olduğunun açıklamasını yapmıştır.

UFO

Eski NASA mühendisi bu uçan dairelerin geçtiğimiz yıllara göre arttığını, ve kritik seviyelere ulaştığını açıkladı. Bergrun yalnızca uzaylılar hakkında gerçek bilgileri sızdıran biri değildir, aynı zamanda da çok başarılı bir NASA mühendisidir, ayrıca Amerika Birleşik Devletleri roket programlarında da önemli rollerde pozisyon doldurmuştur. Bilim adamı, aralarında California Society of Professional Engineers Archimedes Engineering Achievement Award olan hayat boyu mühendislik ödülü gibi bir çok ödüle layık görülmüştür.

Satürn'de Görülmüş UFO'lar

Ufo topluluğu, Bergrun'un açıklamalarını kesinlikle çok ciddiye almaktadır. Bir çok kişi son derece güvenilir bir kaynak olduğunu söylemekte olup, muhtemelen Dünya nüfusunun, bu tarz açıklamalar yapabilecek hem bilgiye sahip hem de konumda olabilecek olan %1'lik kısmın temsilcisidir. Ya da şöyle bir soru sormak gerekirse; AMES, NACA, ve NASA gibi önemli yerlerde oldukça önemli pozisyonlar dolduran birbirinden değerli ödüller sahibi olan ve kendi çevresinde oldukça ün yapmış, ve saygı görülen bu bilim adamı sizce neden böyle cesur bir açıklama yapsın gerçeklik payı olmasaydı? Bergrun aynı zamanda, Amerikan Birleşik Devletlerinin en önemli ve yüksek gizlilik seviyesinde çalışmalar, ve projelerde görev alan Lockheed Martin'in başarılı mühendisidir.

Ringmakers Of Saturn

1986'da yazmış olduğu "Ringmaker's Of Saturn (Satürn'ün Yüzük Hazırlıyıcıları)" adlı kitabında, Güneş sistemimizin haritasını çıkartan bu devasa yabancı uçan daireleri nasıl keşfettiğini açıklamıştır.

Dr. Norman Bergrun

Bergrun'un açıklamasına göre bu uçan daireler bu yüzüklerin içinde park edip, yaşamaktadırlar. Bilim adamı uçan dairelerin eğer bu hızda çoğalmaya devam ederse insanlık için de bir gün tehdit oluşturacağını söyledi.

Bergrun'un Sözleri; " Bunların burada yaşadıklarını ve Satürn'ün sakinleri olduğunu keşfettim. Onları Uranüs ve Jüpiter çevresinde de bulabiliriz. Nerede Satürn'ünkine benzer yüzükler görsem aynı uçan daireleri keşfediyorum."

Bergrun, bu gemilerin, yüzüklerden enerji depolayıp şarj olduğunu düşünmektedir. Eski NASA mühendisi bir videonun bu açıklamalarını kanıtladığını, ve görüntüde yüzük çevresinden uzaklaşırken " çıkan gaz/egzoz gazı" gibi çıkmakta olduğunu söylemektedir.

Referans:

- http://www.riseearth.com/2017/08/nasa-engineerdr-norman-bergrunwarns.html

Spiritüalizmde Bu Hafta