• Tamer Gerek

Ünlü Araştırmacının Dünyayı Sarsan Açıklaması!


Dr. Steven M. Greer

Bir doktorun açıklamasına göre Dünya, uzaylıların var olduğunu kabul edip teknolojilerini kullanmaya başlasa, fosil yakıt -petrol, doğalgaz- ticareti yapan ve kullanan büyük firmalar yerle bir olurdu.

Dr. Steven Greer'e göre bedava enerijiyi sağlayabilecek "yabancı teknolojiyi" Dünya'nın yozlaşmış liderleri kendi çıkarları için saklamakta olduklarını iddia ediyor. Aynı zamanda, Dünya'yı kurtarabilecek potansiyele sahip olan bu imkanı, lider büyük firmalar, gezegendeki tüm fosil yakıtları tüketip bitirene kadar, kendi menfaat ve açgözlülükleri yüzünden gizli tutmayı planlıyorlar.

Eskiden acil tıp doktoru olan Dr. Steven Greer, uzaylıların zaten Dünya'mızda olduklarına inanıp, bu saklı gerçeği ortaya çıkarmak adına çabalayan "ifşa" projesi liderlerindendir.

"Kongrede bile insanlardan kesinlikle uzak tutulan bu bilgiler, ve projelerden haberdar olan insanlar olduğunu öğrendim, aralarında meclis üyesi ya da başbakan, kademeleri veya pozisyonları hiç önem teşkil etmeyip, neyi sakladığını bilmeyen insanlar bile yer almaktadır. Istedikleri tek kriter, bürokrasinin planlarına uyduğunuzu ve sırrı saklı tutacağınızı bilmeleri."

Dr. Steven Greer Konferansı

Eğer uzaylı medeniyetler tarafından getirilen "alternatif enerji" kullanılmaya başlandığı vakit, petrol, gaz, ve diğer kamu hizmetlerine yatırım yapılan trilyonlarca dolar değerini tamamen yitirecektir. Açıklamasına göre, insanlar bedava olarak enerji, ve elektriği de kendileri üretebildiklerinde Dünya'nın kapitalist sistemi de yok olup, enerji üretimiyle uğraşan tüm şirketler tamamen yok olurdu.

"Bedava enerji" komplo teorisi, bilim adamları tarafından icat edilen yine alternatif enerji hizmeti verebilecek potansiyele sahip devamlı hareket ve soğuk-füzyon jenaratörleri buluşlarını da destekleyip ifşa projelerine kanıt olarak eklemişlerdir. Dahası Dr. Greer, hemen hemen bedava olarak, kuantum vakumun sıfır nokta enerjisi gibi pek bilinmeyen enerji kaynaklarından enerji kazanılabilen bir cihaz olduğunu söylemektedir.

Fakat bu ileri düzey, ve çok yaratıcı teknolojiyi tam olarak işleyişini anlayamadan ve kullanılmaya başlanmadan konuyla ilgilenen bilim adamları tehdit edilip, susturulup ve öldürülürdükleri için hiçbir zaman tam olarak hayata geçirilememiştir.

Gary Vesperman

Diğer iddialar ise, bazı enerji sistemleri elektromanyetik silah olarak kullanılabileceği gerekçesinin arkasına saklanarak Amerika Birleşik Devletleri gizli tutmakta ısrarcı olduklarını açıklamıştır. "Orion Project" isimli bedava enerji kullanımını geliştirip, araştırmasını yapan kurumun üyesi olan Gary Vesperman şöyle açıklamıştır: "Sınıflandırılmamış olan 4000'den fazla alternatif enerjiye ilişkin patent başvurusunu Amerika

Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'nin kasasını yanlış ellere geçerse tehdit oluşturacağı bahanesiyle yüksek seviye güvenlik önlemleriyle, askeri güç tarafından koruma altında olup insanlardan saklanmaktadır!"

http://fundraising.siriusdisclosure.com/

Dr. Steven Greer (http://siriusdisclosure.com/) internet sayfasında açıkladığı gibi, bedava enerjiyi geliştirip, Dünya'ya sunma hizmeti vermeyi hedefleyecek olan Star LLC New Energy Laboratuvar'ı 6.3 milyon dolar biriktirdiğinde hayata geçireceğini söyledi, ama 2014'ten bu yana sadece 698 bin dolar biriktirebilmişlerdir. Web sitesinde " Araştırma ve geliştirme ve hayata geçirilebilecek sıfır noktalı bir enerji sistemini Dünya'nın hizmetine sunabilmek için, Dünya'nın en iyi mühendisleri, fizikçileri, ve bilim adamlarına ihtiyacımız olacak.

İyi donanımlı bir laboratuvara ve mümkün olan en etkili yeni enerji sistemini oluşturmak için gerekli emniyet, destek ve sinerjiyi sağlayarak bir araştırma tesisine ihtiyacımız var, ama bütçe sağlanmadan laboratuvarı işler duruma getiremeyiz. Tahminlerime göre, iki yıl içerisinde ihtiyacımız olan miktarı tamamlayıp araştırmalara hemen başlayacak duruma getireceğiz." dedi.

Dr. Steven Greer'in bu şoke edici açıklamalarını "Unacknowledged (Kabul Edilmemiş)" isimli belgeselinde seyircilerle paylaşmıştır.

Yeni Dünya

Sadece bir düşünün... Bu açıklamanın ne kadar yüksek bir olasılıkla doğru olabileceğini düşünürsek ve bu bilginin gizliliği on yıllardır devam etmekteyse, Dünya'nın şimdiki karmaşası, ve doğayı, ve güzel gezegenimizi bu kadar yoğun bir şekilde zarar verme biçimi kim bilir ne kadar uzun zaman önce biterdi... Dünya'mızı kirletip sağlıklı bir elmayı kurtçuk içten içe oyup çürütüyormuşçasına, yerin altındaki tüm fosil yakıtları ve diğer kaynakları bitirip, tüketiyoruz. Dünya liderleri, büyük firma sahipleri, politikacılar tehlikenin bilincindedirler, fakat birazcık kitap okuyup bilgi edinen, ve araştırma yapmış olanlar da bu gerçeğe ulaşabilir.

Bu spesifik konuya ilişkin bilgisi olamayanlar bile güncel haberleri takip ettiklerinde, şiddetli kasırgaların, yıkıcı heyelanların, gittikçe kötüleşen küresel ısınmanın, ve felaket getiren depremlerin ne kadar çoğaldıklarını ve gittikçe daha yıkıcı boyutlara ulaşıp can kayıplarına mal olduğunu görüp, bir şeylerin yolunda gitmediğini anlayabilirler. Peki neden? Bir kaç yönetici pozisyonda olan üstünlük kompleksi yüzünden olması sizin içinizi huzursuz etmiyor mu? Bedava enerji kullanımı ayrıca, sadece Dünya'mızı değil, milyarlarca açlıktan ölen insanı da kurtarabilirdi, ama daha bitmedi... Enerji kaynakları için yapılan onlarca, yüzlerce savaş da sonlanırdı, veya hiç yaşanmazdı bile. Bu gezegendeki ve evrendeki varolan her şey biricik ve çok değerli.

Hiçbirimiz bu Dünya'ya bir başkası tarafından zorla, kendi seçim hakkımız olmadan başkaları çıkarları yüzünden aç, susuz kalıp kötü muamele göremeyiz, görmemeliyiz. Kendi geleceğimiz için olmasa bile, lütfen çocuklarımızın geleceklerini düşünerek onların gözlerini açın, gerçek bilgilerle donatın, daha duyarlı daha hassas bireyler olarak yetiştirin onları.

Onlara empatiyi öğretin, onlara sevmenin ne kadar önemli olduğunu, arzu ettiklerini, kaba kuvvetle değil sevgiyle ulaşılması gerektiğini öğretin. Şiddetin değil sevginin asıl her kapıyı açtığını, ve herkesin ne kadar eşsiz ve önemli olduğunu ve mutlaka o geleceği tüm detaylarıyla hayal etmelerini isteyin, çünkü hayaller başlangıçta imkansız görünür, daha sonra olası, ve yeterince istekli olunursa, sonunda kaçınılmaz olurlar...

Referanslar:

- http://www.express.co.uk/news/weird/817102/Alien-free-energy-suppression-cover-up-Dr-Steven-Greer-UFO-disclosure-conspiracy-theory

- Unacknowledged (2017)

Spiritüalizmde Bu Hafta